Nintendo Direct bude už zajtra – uvidíme Assassin’s Creed III?

Nintendo má tú tendenciu, že svoje livestreamy oznámi len krátko pred premiérou. Výnimkou nie je ani zajtrajší Direct.

Spoločnosť práve oznámila, že livestream s predstavením nových hier sa bude vysielať zajtra o 23:00 nášho času na YouTube. Spoločnosť neodhalila priveľa detailov, ale sľubuje bližší pohľad na pripravovanú sekačku Fire Emblem: Three Houses. Okrem toho by sme sa mali dočkať ohlásenia nových hier. Jednou z noviniek by mohlo byť aj oznámenie Assassin’s Creed III Remastered pre Nintendo Switch. Do svojej ponuky ho už skôr zalistovali niektoré české obchody. V posledných dňoch sa ale zmienky o Switch verzii objavili aj na webe Ubisoftu, čo môže nasvedčovať tomu, že ohlásenie je na spadnutie.

Samotný remaster bude kombinovať hneď dve hry – Assassin’s Creed III a Assassin’s Creed III: Liberation, ktorý vyšiel najprv exkluzívne pre PlayStation Vita. Remastrovaná verzia Liberation HD zamerila aj na väčšie konzoly a PC a minulý rok sa dostala aj do spätnej kompatibility na Xbox One. Čo sa hry týka, tak v Liberation sa asasínka Aveline de Grandpré pokúsi rozpútať protišpanielsku revolúciu v New Orleans a Bayou oblasti na juhu dnešných USA.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *