Metro Exodus dostalo patch, opravuje stabilitu a savy

Metro Exodus

Metro Exodus je fantastickou hrou, ktorú pokazil len Day One patch. Ten totiž priniesol rôzne problémy so stabilitou, ktoré sa preniesli aj do save funkcionality. Našťastie, patch je vonku.

4A Games zverejnili nový hotfix s číslom 1.0.1.3 na Xbox One, respektíve 1.03 na PS4. Aktualizácia sa zameriava predovšetkým na vylepšenia stability a odozvy ovládača, čo sú problémy, s ktorými sa stretávali užívatelia najčastejšie. Podstatné však je, že opravou si prešiel aj systém ukladania pozície, kde sa po prvom patchi stávalo, že hra mohla náhodne zamrznúť a vám sa neuložil postup, takže ste museli odohrať celú kapitolu odznova. A že to sú veľké kapitoly, nemusíme pripomínať.

Aktualizácia ďalej priniesla úpravu fotorežimu, kde sa z fotky už odstráni gamertag, a došlo k niekoľkým menším opravám. Užívatelia na PS4 sa môžu navyše tešiť zo zavedenia podpory systémovej funkcie „zálohy savov“. Funkcia umožní obnoviť posledný save v prípade, že by vás hra prekvapila hláškou o poškodenom save.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *