Tradičná EA Play konferencia nebude, spoločnosť ponúkne livestreamy

EA Play

EA sa už skôr oddelila od každoročného podujatia E3, aby zorganizovala vlastné a dala tak priestor svojim najskalnejším fanúšikom a novinárom, aby videli novinky z prvej ruky.

Ako sa ale zdá, tak tohtoročná E3 bude drasticky odlišná od minulých rokov. Svoju účasť totiž zatiaľ potvrdili len Microsoft a Nintendo. Prvá spoločnosť už sľubuje veľkolepú, dokonca svoju najväčšiu show v histórii veľtrhu a Nintendo zrejme aj tento rok ponúkne svoj livestream, kde odprezentuje trailery nových hier alebo prinesie rozhovory s vývojármi chystaných exkluzivít. Otáznik visí nad Ubisoftom, ktorý sa ale zrejme veľtrhu účastní.

Čo už však vieme, je, že Sony sa tohtoročnej E3 nezúčastní, pretože vraj hľadá nové spôsoby, ako prezentovať novinky fanúšikom. No a v neposlednom rade je tu EA, ktorá sa od E3 oddelila už skôr a priniesla vlastné podujatie EA Play. To sa konalo vždy v tesnom predstihu. Vyzerá to však, že už ani tradičná EA Play konferencia sa nebude konať. Vydavateľ totiž plánuje takmer kompletne presedlať na videoprenos, kde spoločnosť v priebehu 7. až 9. júna/června prinesie záznamy z nových hier a tiež zaujímavé rozhovory.

Spoločnosť bude aj naďalej ponúkať priestory, kde si fanúšikovia budú môcť vyskúšať hry v predstihu. Konkrétne budú rezervované priestory Hollywood Palladium a účasť bude bezplatná.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *