Modern Warfare 4 ponúkne old-schoolový multiplayer bez battle royale

Call of Duty Modern Warfare 2

Pokiaľ v sebe špekulácie obsahujú aspoň zrnko pravdy, potom by sme tento rok mali očakávať nové Call of Duty: Modern Warfare 4.

Pokračovanie populárnej série by malo byť dokonca podľa slov Activisionu dielom s doposiaľ najlepším príbehom a teda na rozdiel od Black Ops 4 ponúkne aj singleplayerovú kampaň. S odvolaním na svoje zdroje však server GamingIntel vraví, že aj multiplayer si prejde zmenami.

Najväčšou zmenou je nepochybne absencia battle royale režimu. Ten je dostupný ako tretí mód v Black Ops 4, pod názvom Blackout, a kombinuje tie najobľúbenejšie mapy do jedného open-world celku, v ktorom proti sebe bojuje 88 až 100 hráčov v súboji na život a na smrť. Snahu im tiež môžu prekaziť zombíci, číhajúci v niektorých oblastiach mapy.

Tak presne na toto môžu hráči Modern Warfare 4 zabudnúť. A rovnako tak majú hráči zabudnúť aj na Špecialistov, ktorí boli v sérii od Black Ops 3 a v upravenej podobe boli prítomní aj vo WWII. Zdroje vravia, že Modern Warfare 4 by malo priniesť old-schoolový Call of Duty multiplayer, kde hráči budú hrať so základnou výbavou a nezažijú ani futuristické zbrane, ani superschopnosti dostupné len za konkrétne postavy.

Blackout tak zostáva dostupná len v Black Ops 4

via GamingIntel

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *