Turtle Beach Recon 70 ohlásené

Portfólio headsetov kompatibilných s Xbox One sa opäť rozšíri. Najnovším prírastkom je séria headsetov Turtle Beach Recon 70 určená pre hráčskych fanatikov, ktorí sú schopní tráviť pri hrách celé hodiny.

Headsety majú vyklapací mikrofón, takže ak sa vám zrovna nechce rozprávať, môžete hrať bez mikrofónu pred ústami. Zaklapnutím mikrofónu ho zároveň stlmíte, takže na to netreba hľadať ďalšie tlačidlo či spínač. Okrem toho vylepšujú dizajn staršej série, ktorý bol už sám o sebe celkom moderný. Okrem toho sú headsety dostupné v čierno-zelenej a bielo-zelenej farbe, takže sadnú ako k Xbox One S, tak k Xbox One X.

Headsety majú dve vysokokvalitné 40mm ušnice s vankúšikmi z prémiovej syntetickej kože. Okrem kvalitného zvukového zážitku tak ponúkajú aj pohodlné nosenie a rušia okolitý šum. Taktiež sú navrhnuté pre použitie s priestorovým zvukom Windows Sonic for Headphones, čo je vlastne alternatíva k Dolby Atmos a chystanému DTS:X. Napokon, vďaka 3,5mm jacku sú plne kompatibilné aj s ďalšími zariadeniami ako PC, PS4 či Nintendo Switch.

Slúchadlá majú byť na európskom trhu dostupné od 1. apríla/dubna.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár