Vigor sa oneskorí, tvorcovia chcú hru zdokonaliť pred vydaním

Po rokoch čakania sa Bohemia Interactive na minulej E3 konečne vyjadrila k chystanej survivalovke DayZ. A aby toho nebolo málo, oznámila aj jednu úplne novú exkluzivitu pre Xbox: Vigor.

Hra bola dostupná v Game Preview programe od minulého roka, kedy si získala pozornosť viacerých hráčov a nedávny free-to-play víkend presvedčil vývojárov o tom, že sú na dobrej ceste a že o hru je záujem. Samozrejme, treba si na ňu počkať. Tvorcovia však teraz zverejnili dôležitú správu ohľadom plánov do budúcna.

Vývojári si uvedomujú, že hru je treba vydať v správny čas, aby bola aj vyladená aj stále zaujímavá. Preto musia odvolať svoj predošlý prísľub o vydaní hry v prvom štvrťroku 2019. Na plnú verziu hry si ešte počkáme, ale tvorcovia chcú docieliť všetko preto, aby boli všetky aspekty vyladené predtým, než sa do hry dodávať nový obsah. Zároveň chcú zapracovať na celkovej optimalizácii. Dotkne sa to aj serverov, ktoré prechádzajú na novú technológiu.

Akonáhle bude hra plne pripravená, môžeme očakávať prípravu ďalších noviniek. Medzi nimi napríklad vyladenie pohybu, lepšie interakcie, lokalizáciu do ďalších jazykov alebo nové zbrane. Samozrejmosťou je aj príprava Achievementov, ktoré hra zatiaľ nemá. Tiež pribudnú denné výzvy či náhodné duely.

Po novom je vydanie hry naplánované na leto 2019.

via Bohemia Interactive

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Jeden komentár

  1. StriderCZ píše:

    Hru jsem koupil v Preview, ale vzhledem k tomu, že chybí česká lokalizace…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *