Zahrajte si českú exkluzivitu Vigor pre Xbox zadarmo

https://store-images.s-microsoft.com/image/apps.50647.69196089202583628.e9ed23f5-6f05-47ef-b8d6-43f0efdc3571.8b796eae-d86a-41c7-a656-97c22687fe99?w=92&q=80
Vigor Free Weekend

Bohemia Interactive netrávilo čas len dlhoročným vývojom DayZ pre Xbox a PS4, česko-slovenské štúdio sa venovalo aj vývoju hry Vigor, dostupnej exkluzívne na Xbox One.

20-eurová hra bude tento víkend dostupná úplne zadarmo na stiahnutie a hranie, pokiaľ máte predplatené členstvo Xbox Live Gold alebo Xbox Game Pass Ultimate.

Vigor je survival multiplayerovkou odohrávajúcou sa v Nórskych lesoch po studenej vojne, ktorá sa zmenila v globálny konflikt a najviac si to odniesla stredná Európa. Ako hranica medzi Západom a Východom bola kompletne zničená a tí, ktorí prežili, išli do severských lesov.

Vigor
Vigor
Developer: ‪Bohemia Interactive a.s.‬
Price: Zadarmo+

Vigor len nedávno dostal veľký Aid Update 0.9. Aktualizácia priniesla do hry viacero noviniek spojených s pomáhaním ostatným. Prináša jedlo ako novú mechaniku. Jedlo môžete pestovať vo svojom úkryte alebo ju nájsť pri stretnutiach. O jedlo, ktoré získate, sa môžete podeliť s ostatnými – môžete ho darovať cez Charity Box.

Súčasťou aktualizácie je aj vylepšená streľba a pohyb, nové skiny zbraní, customizácia, režim diváka, nová Lobby, gestá, achievementy a obchod Outlander’s Store. Vysielačka bude zohrávať tiež veľkú rolu, pretože hlas z diaľky vám bude poskatovať dôležité info alebo úlohy a výzvy, ktoré môžete plniť. Niektoré výzvy sú denné, iné zas príbehové a rozširujú lore.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *