Sony už neoznačuje Death Stranding ako exkluzivitu

Death Stranding

Sony ešte v roku 2016 podpísalo dohodu s Kojimom na vývoji exkluzívnej hry a svet napínavo čakal, čo tvorca Metal Gear Solid prinesie ďalej. Nakoniec sme sa dočkali ohlásenia Death Stranding a ani dnes celkom nevieme, čo bude myšlienkou hry.

Čo však o Death Stranding a o Kojimovi všeobecne vieme, je, že rád utráca peniaze a známy je jeho príbeh, ako minul milióny dolárov za nahratie soundtracku, ktorý ani nepoužil. Plus, individuálne miliónové rozpočty na trailery k aktuálne vyvíjanej hre.

Zaujímavosťou je ale, že hra bola spočiatku oznámená ako exkluzivita pre PlayStation 4. Pravdou je, že hra tu vyjde 8. novembra/listopadu 2019. Sony však odstránilo hru zo svojho zoznamu pripravovaných PS4 exkluzivít. Rovnako tak spoločnosť odstránila staršie Q&A, v ktorom uvádzala, že Death Stranding “vyjde najprv na PS4, následne na PC”. Otázkou však je, či to znamená možné vydanie na Xbox One alebo na PlayStation 5. Alebo exkluzivitu pre Epic Games Store.

via Resetera

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldy (GTA rulez) a závody, potom aj FPS-ká sú fajn. Nemám nič ani proti iným žánrom, len tie hry musia byť kvalitné. Plus ma bavia techológie. Môj gamertag: gallardoSVK

You may also like...

3 komentáre

  1. Danny píše:

    Pokud si dobře vzpomínám tak kojima dostal od xboxu devkit scorpia.. Třeba je to blbost ale určitě to za zmínku stoji

  2. JR píše:

    A pokud se to nedostane na Xbox, ale jen na PS a PC, tak díky Gamepassu na PC nemusíme zoufat 😀 😀 😀

  3. StriderCZ píše:

    Každopádně jsem zvědavý, jaká ta hra vlastně bude.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *