Borderlands 3: Poznáme obal a obsah zberateľskej edície

Gearbox chce oznámiť detaily k Borderlands 3 dnes, ale niektoré sa dostali von v predstihu. Štúdiu napríklad na internet unikol dátum vydania, keďže niekomu sa už na YouTube objavila reklama, ktorá potvrdzuje vydanie 13. septembra/září na všetky tri platformy: PC, Xbox One a PS4.

To ale nie je všetko. Na internet sa napríklad dostali obaly štandardnej aj Super Deluxe edície Borderlands 3 pre PS4. Ako môžete vidieť, Gearbox má naozaj zmysel pre humor. Alebo len chcú odkazovať na Far Cry 5, ktorého hlavný artwork taktiež parodoval kresťanstvo? Ktovie. Každopádne, obaly sú vtipné a aj milo nakreslené.

Ďalšou špecialitou z prostredia únikov je uniknutie obsahu chystanej Diamond Loot Chest Collector’s Edition. Tá podľa uniknutých materiálov ponúkne model Sanctuary, 10 figúrok, 5 litografií s postavami hry, 4 kľúčenky Vault Key, plátennú mapu galaxie, hru, steelbook, Season Pass, sadu zlatých zbraní a Deluxe obsah. Všetko to bude zabalené v loot krabici.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *