Seriál Halo má byť veľkolepý ako Game of Thrones, ale bez incestu

Halo TV Series

Pokiaľ ide o ambície, tvorcovia (ešte stále) pripravovaného seriálu Halo ich majú naozaj priveľké.

Televízny projekt na čele so Stevenom Spielbergom bol oznámený ešte v roku 2013, ešte skôr, než sme sa dočkali potvrdenia Halo 5 pre Xbox One. Napokon, na tento seriál si počkáme tak dlho, že premiéru zažije zjavne až s nástupom novej generácie hardvéru. K projektu sa najnovšie vyjadrila transmedia šéfka 343 Industries, Kiki Wolfkill.

Na otázku, k čomu by sa dal tak dlho pripravovaný seriál Halo prirovnať, išla rovno za tými najjasnejšími hviezdami: „Ťažko nájsť analógiu. Z hľadiska veľkosti a komplexnosti vzťahov sa bavíme o Game of Thrones. Na pozadí príbehu Halo sa v značnej miere koná politická dráma. Je to vec, ktorá sa v hrách spomína len veľmi okrajovo. Svojou komplexnosťou na úrovni Game of Thrones je však zaujímavá.“

Ak by sme teda mohli čakať niečo na štýl Game of Thrones, seriál Halo by nás mohol ponoriť do veľkých vojen a zároveň odhaliť mnoho z vývoja UNSC a mimozemského spoločenstva Covenant, ktoré má rozhodne zaujímavú politickú aj náboženskú minulosť presahujúcu aj do súčasnosti tohto univerza. V seriáli rozhodne nebude chýbať ani Master Chief, ktorého stvárni Pablo Schreiber.

Wolfkill tiež dodala, že aj keď svojou veľkoleposťou to chce Halo dotiahnuť na Game of Thrones, určité aspekty ako incest budú v seriáli Halo absentovať. Špeciálne k tomu dopĺňa, že ak chcete pozerať Halo kvôli prasačinám, ste na zlej adrese.

via GamesRadar

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *