LucidSound LS35X vyjdú v novej Rose Gold farbe

LucidSound LS35X Rose Gold

LucidSound predstavil nový headset, ktorý poteší aj nežnejšie pohlavie a hodí sa k produktom Applu. Vo svojom srdci je však aj naďalej špičkovým headsetom pre Xbox.

LucidSound aktualizoval svoj model LS35X Xbox Wireless Headset a ponúka ho po novom v Rose Gold farbe, ktorá kombinuje biele materiály s ružovo zlatými kovmi. Takisto má zafarbené vnútro ušnice a využíva šitie rovnakým materiálom na náhlavnom vankúšiku. Kým dostupnosť na Slovensku je otázna, v USA bude dostupný exkluzívne v obchodoch Best Buy. Predávať sa začne v priebehu roka za $180.

Headset sa aj naďalej vyznačuje high-endovými parametrami. Má customizované 50mm reproduktory s neodýmovými meničmi navrhnutými špeciálne pre hranie a podporuje Dolby Atmos. Nechýba odnímateľný duálny boom mikrofón s funkciou monitorovania, jednoduché ovládanie na ľavej ušnici. Podobne ako na starom iPode, aj tu pre zmenu hlasitosti stačí pootočiť „kolečkom“.

Pokiaľ ide o konektivitu, bavíme sa jednak o Bluetooth, s ktorým sa môžeme pripojiť k rôznym zariadeniam, alebo Xbox Wireless pre pripojenie k Xbox One a Windows 10 počítačom, ktoré to podporujú.

LucidSound LS35X Rose Gold

via WindowsCentral

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Jeden komentár

  1. Rado píše:

    dodnes sa čierny model nedá kúpiť ani doviesť do SR/ČR. Jedine si po ne skočiť do nemecka osobne. Sme blokovaný dámy a páni. Na akého boha sme v EÚ????

Pridaj komentár