Halo Infinite ponúkne LAN, Split-screen a betu

Halo Infinite

Na E3 sme mohli vidieť niečo viac z Halo Infinite, ktoré už má rovno potvrdené vydanie na Project Scarlett po boku Xbox One a Windows 10.

343 Industries však v dodatočnom príspevku potvrdili ďalšie pekné novinky k hre. Jednou z nich je, že hra bude podporovať LAN multiplayer, ktorý je v dnešnej dobe absolútnou raritou. Rovnako tak hra, na rozdiel od Halo 5: Guardians ponúkne split-screen multiplayer. Ba čo viac, 343i vravia, že funkcia je už plne funkčná.

Inou peknou správou je, že 343 plánujú aj v prípade tohto dielu beta testy, ktoré sa budú odohrávať najprv na Xboxe a až potom na PC. Testy vraj budú naprv menšie a kratšie a postupne budú expandovať až do vydania na vianoce 2020.

No a nakoniec, poslednou špecialitou je, že vojaci v Halo Infinite budú mať opäť tmavé termoprádlo. Tento detail súvisí najmä so zmenou ich farby v Halo 4 a Halo 5: Guardians. Poslednou špecialitou je obsiahla customizácia štítu na podobnej úrovni ako v Halo: Reach. 343 sa ešte plánuje odmeniť hráčom Halo 5, ktorí dosiahli SR 152. Ako, to zatiaľ neprezradili.

via Halo Waypoint

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár