Microsoft prepúšťal v tíme relácie Inside Xbox

Inside Xbox

Viacero firiem vrátane takých ako Activision Blizzard, sa v uplynulých mesiacoch prepúšťalo. Podobne tomu bolo aj v divízii Xbox, konkrétne v oddelení, ktoré robí reláciu Inside Xbox.

Novinkou, ktorá ostala prakticky nepovšimnutá, sa týka relácie Inside Xbox, ktorá, okrem špeciálnej E3 epizódy, bola streamovaná naposledy v apríli/dubnu tohto roka. Zdá sa, že vynechanie májovej/květnovej epizódy má svoj dôvod. Microsoft totiž prepustil značnú časť produkčného tímu relácie Inside Xbox. Prepustených bolo viacero scenáristov, producentov aj (internal broadcasters).

Je teda možné, že reláciu začneme vídať menej a že relácia bude prerobená tak, aby sa venovala viac rozhovorom s vývojármi a štúdiovými oznámeniami, než aby sme videli také zábavky ako bol Escape Room pri vydaní State of Decay 2. Okrem toho však Microsoft začal vysielať ID@Xbox Game Pass videá, ktoré sa zameriavajú čisto na nezávislé tituly prichádzajúce do Game Passu. Tiež obsahujú rozhovory s vývojármi.

via GameDaily.biz

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár