Microsoft prepúšťal v tíme relácie Inside Xbox

Inside Xbox

Viacero firiem vrátane takých ako Activision Blizzard, sa v uplynulých mesiacoch prepúšťalo. Podobne tomu bolo aj v divízii Xbox, konkrétne v oddelení, ktoré robí reláciu Inside Xbox.

Novinkou, ktorá ostala prakticky nepovšimnutá, sa týka relácie Inside Xbox, ktorá, okrem špeciálnej E3 epizódy, bola streamovaná naposledy v apríli/dubnu tohto roka. Zdá sa, že vynechanie májovej/květnovej epizódy má svoj dôvod. Microsoft totiž prepustil značnú časť produkčného tímu relácie Inside Xbox. Prepustených bolo viacero scenáristov, producentov aj (internal broadcasters).

Je teda možné, že reláciu začneme vídať menej a že relácia bude prerobená tak, aby sa venovala viac rozhovorom s vývojármi a štúdiovými oznámeniami, než aby sme videli také zábavky ako bol Escape Room pri vydaní State of Decay 2. Okrem toho však Microsoft začal vysielať ID@Xbox Game Pass videá, ktoré sa zameriavajú čisto na nezávislé tituly prichádzajúce do Game Passu. Tiež obsahujú rozhovory s vývojármi.

via GameDaily.biz

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldy (GTA rulez) a závody, potom aj FPS-ká sú fajn. Nemám nič ani proti iným žánrom, len tie hry musia byť kvalitné. Plus ma bavia techológie. Môj gamertag: gallardoSVK

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *