X019 zamieri do Londýna, toto je všetko, čo potrebujete vedieť

Microsoft bude aj tento rok organizovať vlastnú Xbox akciu, teraz s názvom X019. Súčasný ročník mieri do Londýna a bude trvať od 14. do 16. novembra/listopadu.

X019 sa bude konať v Copper Box Arena v Londýne a podľa slov Microsoftu pôjde o vôbec najväčší event, ktorý kedy Microsoft v krajine organizoval. Aby ste sa na event dostali, môžete si kúpiť lístky v hodnote 19 libier, ktoré poputujú na charitu. Lístky sa začnú predávať v utorok 24. septembra/září.

Na to, aby ste sa mohli zúčastniť večerného livestreamu Inside Xbox a Xbox FanFest (14.11.), musíte mať minimálne 18 rokov a môžete si sem kúpiť maximálne 2 lístky. Účastníci FanFestu sa môžu tešiť aj na rôzne prekvapenia a darčeky. Na návštevu ostatných dvoch dní, piatku a soboty (16.11.), musíte mať aspoň 13 rokov s doprovodom rodičov alebo osoby staršej ako 18 rokov. Tu je možné kúpiť maximálne 4 lístky. Viac informácií o tom, ako sa dajú kúpiť lístky na X019, Microsoft oznámi v nasledujúcich týždňoch.

A ak sa náhodou nezúčastníte naživo, ešte stále je tu možnosť sledovať livestreamy cez Mixer, YouTube, Twitch, Twitter a Facebook. Aký program plánuje mať X019?

  • Svetový zážitok s Xboxom v Copper Box Arene
  • Svetové premiéry gameplayov tých najväčších a najlepších nových hier
  • Panelovky s najbystrejšími a najkreatívnejšími mysľami z Xbox Game Studios
  • Jedinečné aktivácie a zážitky, ktoré privedú svet Xboxu k životu
  • Stretnutia a autogramiády s vývvojármi
  • Xbox Official Gear Store s exkluzívnym X019 merchom, ktorý nebude možné kúpiť inde.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Jeden komentár

  1. Rado píše:

    Chýba už len, kedy predstavia project scarlett.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *