Gears 5 bude tento víkend dostupné pre predplatiteľov Zlatého členstva

Gears 5 Versus Tech Test

Tak ako bol minulý víkend dostupný technický test Gears 5 pre predplatiteľov Game Passu, teraz majú príležitosť všetci, ktorí majú aktívne predplatné Xbox Live Gold.

Multiplayerový tech test Gears 5 bude dostupný od dnes (26.7.) 19:00 do pondelka 29.7. pre Xbox One a Windows 10. Hráči si v tech teste budú môcť vyskúšať režim Versus, ktorý je vlastne základným multiplayerom, teraz však na nových mapách. Keďže ide o multiplayer, Zlaté členstvo je v tomto prípade povinnosťou.

Test techniky Gears 5
Test techniky Gears 5
Developer: ‪Xbox Game Studios‬
Price: Code needed

Hráči tiež budú mať k dispozícii tréningový režim Boot Camp a dostupné tiež bude niečo z režimu Arcade. Navyše, hráči ktorí skúšali minulotýždňový tech. test, si môžu zahrať aj režimy King of the Hill a Escalation. Dostupné tiež budú nové výzvy v Tour of Duty. Pridaná bola aj nová odmena Wreath Bloodspray. Aby ste ju odomkli, musíte si zahrať jeden match 27.7. v čase od 2:30 od 3:30 nášho času.


Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár