Microsoft priblížil novinky k Xbox aplikácii na PC a mobiloch

Xbox One Logo

Microsoft počas livestreamu Inside Xbox priblížil niekoľko noviniek, ktoré sa dotknú novej Xbox aplikácie pre PC a Game Pass apky pre mobily.

Veľkou novinkou v Xbox App na PC bude možnosť prepojiť svoj Xbox Live účet s profilmi na YouTube, Twitch, Twitteri, Discorde a Reddite. Takto sa zároveň na vašom Xbox Live profile zobrazí, či v danej chvili používate niektorú z platforiem. Novinkou je tiež možnosť vyhľadávať priateľov z Facebooku a Steamu, ak majú profily na Xbox Live.

Do aplikácie tiež pribudnú nové možnosti vyhľadávania a filtrovania knižnice a ponuky Game Passu / Store. Hráči tak budú môcť lepšie prehľadávať a spravovať hry a DLC. Pribudne tiež možnosť zvoliť si disk, na ktorý sa vám inštalujú hry. Novinkou je taktiež možnosť zobrazenia vyžadovaného voľného miesta pri inštalácii hier.

Napokon, poslednou novinkou je pridanie PC knižnice do mobilnej Xbox Game Pass aplikácie. Aplikácia doteraz obsahovala len obsah určený pre Xbox One, po novom však zobrazuje obsah dostupný na oboch platformách. Zatiaľ je to však dostupné len v (Beta) verzii aplikácie, dostupnej pre Android a iOS.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Jeden komentár

  1. 20. augusta 2019

    […] (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Source link […]

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *