Gears POP! má problém s funkčnosťou mikrotransakcií

Gears Pop!

Pár týždňov pred vydaním Gears 5 vydal Microsoft mobilnú minihru Gears POP! Tá je tiež po dlhej dobe prvou hrou vydavateľa, ktorá obsahuje mikrotransakcie.

A práve návrat mikrotransakcií sa nezaobišiel bez problémov. Ak si odmyslíme, že niektorí hráči ich aktívne využívajú, iní to šťastie nemajú, hoci by chceli. Problém je totiž v tom, že určitej časti hráčov jednoducho hra stiahne peniaze za nákup, ale samotné nákupy nesprístupní.

Znamená to, že hráči v podstate vyhadzujú peniaze do vetra. Medzi poškodenými hráčmi bol prekvapivo aj rekordman Stallion83, ktorý streamoval hru a bug sa prejavil práve počas livestreamu. Vtedy sa totiž pokúšal nakúpiť Welcome Bundle za 6 dolárov.

Chybu sme čiastočne zaznamenali aj my, avšak nedošlo k nej pri mikrotransakciách, ale pri snahe vyzdvihnúť dennú odmenu, ktorú mal prezentovať strieborný loot crate. Ten sme síce podľa hry získali, ale jeho obsah sme už nikdy nevideli…

via WindowsCentral

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár