Gears POP! končí po necelých dvoch rokoch

Gears Pop!

Bol koniec augusta/srpna 2019, keď Microsoft vydal prvú hru zo sveta Gears na mobily. Išlo o jednoduchú mobilnú hru, zato s plnou podporou Xbox Live a nie príliš prívetivými mikrotransakciami.

Štúdio Mediatonic oznámilo, že servery Gears POP! budú vypnuté 26. apríla/dubna 2021. V ten deň budú služby nadobro vypnuté, čo znamená, že hru už nebude možné viac hrať, a ani nebude možné odomykať ďalšie achievementy. Tu nutno dodať, že odomykať achievementy v tejto hre je beh na dlhú trať, a ako píše server TrueAchievements, z vyše 68 000 registrovaných hráčov sa len 19-tim podarilo doteraz odomknúť úplne všetko.

Vývojári tiež uvádzajú, že za všetky mikrotransakcie zakúpené počas uplynulých 90 dní budú hráčom vrátené peniaze (t.j. od 30.06.2020 do 28.10.2020). „Ďakujeme, Gears! Spolu sme porazili nespočetné vlny Hordy a premáhali nepriateľov na bojovom poli, no nanešťastie, Gears POP! končí 26. apríla/dubna 2021,“ píše sa po zapnutí hry. Podľa všetkého sa až do vypnutia serverov hra dočká viacerých populárnych eventov, zvýšia sa odmeny a tiež dropy legendárnych pinov.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *