Forza Horizon 4 má 12 miliónov hráčov, dostane zbierku Porsche

Forza Horizon 4

Nie je žiadnym prekvapením, že Forza Horizon 4 je momentálne najobľúbenejšou závodnou hrou na svete. A faktom je, že ju hrajú milióny hráčov.

Dizajnový šéf Turn10 Jon Knoles počas livestreamu Forza Monthly povedal, že svet Forzy Horizon 4 skúsilo doteraz 12 miliónov hráčov. Okrem toho, hra každý mesiac zaznamená 4 milióny aktívnych hráčov, čo je tiež veľmi slušné číslo.

Forze Horizon 4 v popularite pomáhajú viaceré aspekty. V prvom rade je to fakt, že nie je dostupná len na Xbox One, ale aj na Windows 10. Na oboch platformách je dostupná cez Xbox Game Pass, predplatnú službu, s ktorou hra pochopiteľne vychádza lacnejšie, než keby si ju hráči museli kúpiť za plnú sumu.

Samotná Forza Horizon 4 sa teší aktívnej post-launch podpore a od vydania sa dočkala dvoch veľkých expanzií. Jedna sprístupnila nový ostrov, druhá zas priniesla ochutnávku kockatého sveta LEGO Speed Champions. Okrem toho sa hra dočkala 75 áut, ktoré si už môžete v hre odomknúť bez poplatkov. Veľmi zaujímavým bude aj Update 13 All Porsche, All the Time.

Tento update prinesie do hry nové sezónne eventy a kopu udalostí do hry, vrátane nových závodov, a rozšíri hru o novú sériu závodov Porsche Championships. Táto séria so sebou prinesie aj 5 áut od Stuttgartskej automobilky, ktoré môžu byť starším hráčom známe aj z legendárneho Need for Speed: Porsche.

  • 1970 Porsche #3 917 LH
  • 1966 Porsche 906 Carrera 6
  • 1951 Porsche 356 SL Gmünd Coupé
  • 2018 Porsche 718 Cayman GTS
  • 2019 Porsche Macan Turbo

Finálnou automobilovou novinkou sezóny je 2018 ItalDesign Zerouno.

via FullThrottleMedia.co.uk

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *