Októbrové novinky v Xbox Game Pass pre PC

Xbox Game Pass pre PC

Tento mesiac v Xbox Game Pass pribúda veľa noviniek a nie sú to zrovna malé tituly. Môžeme sa tešiť na výbuchy, smiech, nervy a kopec srandy. Nebudem zdržovať zbytočnými kecami. Tak poďme sa pozrieť na to čo nás čaká.

F1 2018

F1 2018 vás zoberie závodmi nie len na traťi slávnej F1, ale aj napriek súťažov v tom či budete populárny aj mimo nej alebo nie. Za pomocou medií a interview, ktoré vám budú ovplyvňovať kariéru a je len na vás ako vás vykreslia. Všetky oficiálne tími, 21 okruhov zo sezóny 2018.

The Outer Worlds

The Outer Worlds je nová single-player, sci-fi RPG od Obsidian Entertainment a Private Division. Stratený v tranzite koloniálnej lodi, ktorá smerovala k najvzdialenejšiemu rohu galaxie, sa zobudíte o niekoľko desaťročí do prostriedku konšpirácie. Konšpirácia je obrovská hrozba pre celú kolóniu Halcyon. Záleží iba na vás ako sa vaša postava vyvinie. Hra bude k dizpozícii v deň vydania čo je 25. Októbra a môžete sa tešiť aj na recenziu od nás.

Lonely Mountains Downhill

Zoberte svoj bike a vydajte sa na vzrušujúcu jazdu naprieč nedotknutými kopcami. Predierajte sa hustými lesmi, úzskymi cestami a divokými riekami. Závodte, skáčte a skúste sa nerozbiť celou cestou do rokliny!

Minit

Zvláštne dobrodružstvo, ktoré sa odohráva každých 60 sekúnd. Cesta mimo komfortu domova, aby ste pomohli zvláštnym luďom, odhalili tajomstvá a prekonali nebezpečných nepriateľov v snahách zdvihnúť kliatbu, ktorá ukončí deň po jednej minúte.

Saints Row IV: Re-Elected

Špeciálny balíček, ktorý obsahuje milovaný Saints Row IV a všetky DLC, ktoré k nemu sú. Po tom ako ste zachránili svet od teroristického útoku a stali ste sa prezidentom USA, sa veci trošičku zmenia na veľmi zlé. Zinyak, mimozemský vojvodca zaútočil na Biely dom a uniesol celý kabinet. Je na vás a strými tvárami Saints, aby ste pokorili simuláciu, zachránili Zem, galaxiu a samých seba.

State Of Mind

Prežite alarmujúco realistickú verziu blízskej budúcnosti. Ponorte sa do sci-fi trileru, kde dystopická realita a digitálna utópia sú prepojené tak, aby odhalili globálnu konšpiráciu v spoločnosti digitalizmu, sledovania a trans-humanizmu!

Stellaris

Cestuje naprieč spektakulárnym, väčšne meniacim sa svetom od tvorcov Cities: Skylines. Objavujte, interagujte s obrovským množstvom druhov na vašej ceste hviezdami. Vyformujte galaktické impérium (Happy Vader Noises), tým že pošlete vedecké lode na prieskum, kým vaše budovacie stavajú stanice okolo novo objavených planét!

Tento krát to vyzerá na takmer samé akcie a expedície. Čas pridania hier do Game Passu sa zatiaľ nevie, avšak jediná, o ktorej vieme, je The Outer Worlds, na ktorú sa rozhodne môžete tešiť a vychádza 25.10.2019. Veľa štastia a dobíjajte svety! Rovnako na konci mesiaca ponuku opustí Sinner: Sacrifice for Redemption.

Martin Botlo

Hardbass and Kvas

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *