Inertial Drift vyplní medzeru po Ridge Raceri už budúci rok

Inertial Drift Game

Je rok 2019, nová generácia konzol za rohom, a my sme nedostali ešte ani jeden Ridge Racer. Presne tak, obľúbené závody od Bandai Namco vyšli naposledy na Xbox 360, PS3 a PC v roku 2012.

Vtedy sa jednalo o diel Ridge Racer: Unbounded, ktorý sa drasticky líšil od predošlých vďaka vývojárovi. Na starosti ho totiž malo štúdio Bugbear Entertainment, ktoré robilo predtým na hrách FlatOut, ale túto značku mu vzali a tak dostali na starosť inú známu závodnú značku tej doby. Špecialitou bola možnosť vytvárať a zdieľať trate, a v hre sme tiež mohli zažiť deštrukciu, čo sme v Ridge Racer predtým nezažili.

Nanešťastie, o Ridge Racer nemáme žiadne nové informácie a ak hra niekedy vyjde, tak to bude zrejme až na budúcej generácii konzol. Dovtedy si však môžeme vychutnať hru Inertial Drift od Northern Softworks.

Štúdio oznámilo, že drifterská hra s komiksovou cellshade grafikou vyjde na jar 2020 a pokryje dopyt po závodení a dlhých driftoch. Na rozdiel od iných hier, Intertial Drift využije twin-stick ovládanie, teda budeme na driftovanie využívať obe analógové páčky. Hra bude čisto o dueloch, pričom hráči budú mať na výber 20 tratí a 16 postáv.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *