Microsoft Flight Simulator víta rok 2020 snehom ❄

Microsoft Flight Simulator 2020

Kým v skutočnom svete to vyzerá, že na sneh budeme len spomínať, vo svete virtuálnom si ho budeme môcť vychutnať aj naďalej. Na nový rok 2020 sa totiž Microsoft Flight Simulator zababušil do bielej pokrývky.

Takýmto pekným, snežným videom oslávilo Asobo Studio príchod nového roka 2020. A francúzske štúdio má jeden poriadny dôvod, prečo sa na tento rok tešiť. Jeho najnovší projekt, Microsoft Flight Simulator, vychádza už tento rok na PC a neskôr sa dočká vydania aj na Xbox. Potvrdené bolo zatiaľ len vydanie na Xbox One, ale s blížiacim sa vydaním novej generácie na čele so Series X môžeme čakať, že hra vyjde aj tam, s dodatočnými grafickými vylepšeniami a podporou ray tracingu. Ten je už teraz podporovaný na PC.

Samotná hra bude live service s podporou offline režimu. Živou službou je hlavne z dôvodu, že všetky dáta, ktoré hra využíva, majú veľkosť takmer 2 petabyty, čo je kapacita, ktorú doma nemá zrejme nikto. Hráčom sa tak budú priebežne sťahovať dáta z cloudu, vrátane počasia a jeho vplyvu na fyziku. Znamená to, že v hre sa dočkáme realistických turbulencií, dúh alebo tvorbe oblakov a dažďa v závislosti od veterných prúdov. Zároveň však hra bude navrhnutá tak, aby bola zážitkom aj pre bežných hráčov, ktorí si chcú len tak zalietať v zdieľanom svete.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Jeden komentár

  1. StriderCZ píše:

    Už se těším…. Mám Ultimate Game Pass, tak jej třeba konečně využiji…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *