GTA V prichádza do ponuky Xbox Game Pass!

GTA Online

Začiatok roka, ako sa patrí! Ponuka Xbox Game Pass síce čoskoro príde o kúsky ako Just Cause 3 alebo LEGO City Undercover, ale Microsoft to v predstihu vynahradil s najlepším možným prídavkom – GTA V.

Presne tak, Grand Theft Auto V je odteraz súčasťou knižnice Xbox Game Pass pre konzoly a hráči, ktorí majú súčasne predplatené členstvo Xbox Live Gold alebo si namiesto dvojice členstiev zaplatili Game Pass Ultimate, si okrem kvalitného single-playerového zážitku môžu vychutnať obrovskú porciu zábavy v GTA Online.

Hra je dnes síce už 6 rokov stará, ale to sa na jej kvalitách nijako neodrazilo. Ba naopak, hoci dodnes nebola vylepšená ani pre PS4 Pro ani pre Xbox One X, do hry sú pravidelne dopĺňané nové vozidlá, online režimy a ďalšie veci, vďaka ktorým je dnes GTA Online najrozsiahlejšou konzolovou multiplayerovkou v súčasnosti.

Rockstaru sa podpora vyše 6 rokov starej hry oplatí. Tržby z GTA Online totiž minulý rok narástli o 23% a dosiahli tak historický rekord. Za všetko môže veľký letný kasíno update Diamond Casino & Resort. Samotné hazardné aktivity sú však dostupné len v krajinách, kde to zákony povoľujú. Kým Slovensko medzi ne patrí, hráči v Českej republike môžu o pokúšaní svojho šťastia len snívať.

Do dnešného dňa navyše GTA V zarobilo viac ako 6 miliárd dolárov, z veľkej časti majú na tom podiel mikrotransakcie.

Grand Theft Auto V: Premium Edition
Grand Theft Auto V: Premium Edition

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Jeden komentár

  1. StriderCZ píše:

    Tak tohle je pecka… už stahuji…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *