Zahrajte si tento DiRT Rally 2.0 zadarmo tento víkend

DiRT Rally 2.0

Tohtotýždňové Free Play Days potešia najmä fanúšikov závodných hier. Obzvlášť potom tých, ktorí milujú realizmus a s ním spojenú náročnosť ovládnutia stoviek koní pod kapotou svojho stroja.

DiRT Rally 2.0 je presne o tom, a aj keď ide o pokračovanie známej arkádovej série z čias Xboxu 360, zabudnite na spomienky. Podséria Rally je totiž čistou simuláciou a ovládanie vozidiel len s pomocou ovládača je náročné. Hru si omnoho viac vychutnáte s volantom a pedálmi, podľa možnosti aj s manuálnou prevodovkou.

DiRT Rally 2.0
Pozri screenshot v 4K (~10MB)

DiRT Rally 2.0 vám ponúkne dynamický režim kariéry, v ktorom sa dočkáte obmeny vozidiel aj poradovníka tratí vždy, keď ju začnete hrať odznovu. Režim kariéry tu síce vyžaduje internetové pripojenie, ale to by vás nemalo zaskočiť, keďže hru si môžete stiahnuť zadarmo z Xbox Store za predpokladu, že máte Zlaté členstvo Xbox Live Gold. Nutno tiež dodať, že hra je dostupná aj v ponuke služby Xbox Game Pass. Ak o ňu ale nechcete prísť ani do budúcna, najbližšie tri dni si ju môžete kúpiť až so 70% zľavou.

DiRT Rally 2.0
DiRT Rally 2.0
Developer: Codemasters
Price: Free

Zážitok si tiež môžete rozšíriť s pomocou rozšírení s novými traťami alebo vozidlami. Doplnky sú dostupné buď zvlášť, za cenu od 1,39€ do 3,99€ alebo ako súčasť niektorej z vyšších edícií. K dispozícii je tu totiž aj Deluxe edícia a Super Deluxe edícia.

DiRT Rally 2.0 Deluxe Edition obsahuje okrem základnej hry tiež doplnkový obsah Deluxe Content Pack s prístupom k Porsche 911 RGT Rally Spec, upgradovaným štartovným autám pre My Team a 5 skorých prírastkov do garáže: Ford Escort Mk II, Lancia Stratos, Subaru Impreza 1995, Audi Sport Quattro S1 E2 a Ford Fiesta OMSE SuperCar Lite. Ďalej je súčaasťou balenia prístup k prvým dvom sezónam obsahu. Celkovo obsahujú 6 tratí, 10 áut a rôzne in-game bonusy.

DiRT Rally 2.0
Pozri screenshot v 4K (9MB)

DiRT Rally 2.0 Super Deluxe Edition je v podstate nadstavbou Deluxe edície, ktorá okrem všetkého vyššie spomenutého obsahu ponúka ešte obsah zo sezón 3 a 4. V praxi to znamená, že hráči dostanú 24 nových áut, 11 tratí a lokalít, exkluzívne polepy, kredity a prístup k eventom s vysokými odmenami. Taktiež sú súčasťou najnovšie sezónne updaty pre režim 2019 FIA World Rallycross Championship.

Okrem základných lokalít (Argentína, Austrália, Nový Zéland, Poľsko, Španielsko, USA) v rámci vyššie spomenutých doplnkov vyšli aj nové lokality Grécko, Fínsko, Monte Carlo, Nemecko, Švédsko, Wales, ale aj dodatočné trate do Rallycross režimu: Abu Dhabi (Yas Marina okruh), Južná Afrika (Killarney International), Litva, Nemecko (Estering) a Veľká Británia (Lydden Hill).

Pozri screenshot v 4K (6MB)

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *