Špekulácia: Microsoft údajne chystá Ultimate Game Pass predplatné

Na rozdiel od svojho konkurenta, Microsoft ponúka na Xbox One až dva druhy predplatného.

Prvým predplatným, ktoré je tu s nami takmer od nepamäti, je členstvo Xbox Live Gold, ktoré dnes stojí 7,99€ mesačne a hráči v rámci neho môžu hrať hry online, získavať každý mesiac štyri hry na Xbox One a Xbox 360 zadarmo a tiež môžu využívať služby ako Party Chat či získavať prístup do rôznych Insider programov a multiplayerových beta testov, v ktorých je zlaté členstvo nutnosťou.

Okrem toho spoločnosť ponúka od roku 2017 Xbox Game Pass, členstvo za 9,99€ mesačne, s ktorým majú užívatelia okamžitý prístup k viac ako 100 hrám z troch generácií Xboxu vrátane exkluzivít či nie tak starých noviniek. Ako však zatraktívniť predplatný systém Xboxu tak, že v konečnom dôsledku budete platiť menej?

Odpoveďou je Xbox Game Pass Ultimate členstvo, ktoré vám zabezpečí prístup k obom službám za mesačný poplatok vo výške 15€ / 15 dolárov. Microsoft ho však oficiálne nepotvrdil. Informácie totiž pochádzajú od užívateľa Walking Cat, ktorý už v minulosti priniesol viacero pravdivých leakov, preto vkladáme do tejto špekulácie nádej. Podľa informácií by mal byť program najprv dostupný pre členov Xbox Insider programu a to za symbolickú cenu 1€ mesačne a to až do globálneho spustenia služby.

Čo sa služby Game Pass týka, hráči si už teraz môžu vychutnať hry ako Minecraft, novú Xbox exkluzivitu Operencia: The Stolen Sun či vynikajúcu príbehovku Vampyr, ktorej recenziu si môžete prečítať tu.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár