Ori and the Will of the Wisps si zahráme v češtine!

Ori and the Will of the Wisps

Kým v minulej generácii Microsoft aktívne pridával do svojich hier české titulky a v niektorých prípadoch dokonca aj dabing, dnes to je už skôr rarita.

Našťastie, v posledných rokoch Microsoft začal pomaly do svojich hier pridávať lokalizácie aj pre náš región. Ukážkovým príkladom je Super Lucky’s Tale alebo Minecraft, dvojica hier, ktoré nemajú len češtinu, ale dokonca aj slovenčinu. Najnovšie sa k nim pridá ďalšia hra, roztomilá plošinovka Ori and the Will of the Wisps.

Exkluzivita od rakúskych Moon Studios bola ohlásená už na E3 2017 a vydania sa dočká už tento rok na Xbox One a Windows 10, s podporou 4K rozlíšenia a HDR na Xbox One X. Hra nadväzuje na predchodcu a aj naďalej tak pôjde o metroidvania plošinovku v otvorenejšom svete a s dôrazom na príbeh.

Ori and the Will of the Wisps vychádza 11. marca/března 2020 cez Microsoft Store a Steam a v deň vydania bude dostupný aj cez Xbox Game Pass.

Ori and the Will of the Wisps cestina

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Jeden komentár

  1. StriderCZ píše:

    Skvělá zpráva

Pridaj komentár