Apex Legends ohlasuje Grand Soirée event

Apex Legends Grand Soirée Arcade Event

Prinášam vám najnovšie news pre jednu z mojich srdcoviek a tým je nový event – Grand Soirée. Respawn nám dáva niekoľko nových gamemodes a taktiež nové skiny pre zbrane a Legends. Poďme sa na to pozrieť.

Grand Soirée Arcade Event bude trvať od 14.1. do 28.1. 2020 a prinesie toho dosť veľa. Hlavné veci, ktoré tam budú sú v podobe rotujúcich režimov. Každý bude trvať dva dni a určite vám prinesie tonu zábavy. Vyzerajú natrieskano!

Samozrejme ku gamemode dostaneme aj nejaké tie challanges, aby sme mohli dostať tie sladké skiny zadarmo. Pochopiteľne bude viac skinov v Item Shope, ktorý nie je zrovna lacný, ale tak dostávame veľa toho aj free. Takže sa máme na čo tešiť, plus tieto skiny za challanges vyzerajú veľmi cool.

Prepracujte sa cez Eventy a zbierajte preztížnejšie odmeny

Prerobili celkový systém challanges, aby sme nemuseli každý deň stráviť drtením a stále sme schopný dostať všetky odmeny za Arcade Event. Každý gamemode bude mať 3 challanges, ktoré budú mať odmenu 1000 bodov. Avšak každý, kto zahrá všetky gamemodes, dostane špeci odznáčik za hranie.

Bonus Weekend

Hlavne by som doporučil hrať počas Bonus Weekendu, kde je možné dostať špecifické challanges za 500 bodov. Tento weekend bude dostupný 17.1. až 20.1. 2020 do 19:00 GMT+1 (nášho času)

Event Shop

Samozrejme, kedže je to EA, tak tu máme aj obchod s legendárnymi skinmy, ktoré môžete získať z Apex Packov. Podľa toho ako stáli počas vianočného eventu (140 euro za 24 packov za všetky event skiny), budem usudzovať, že to bude drahé pre normálneho hráča, ale aspoň máme kopu toho aj zadarmo.

Na záver pridávam showcase skinov, ktoré dostaneme v Arcade Evente.
Ako ste dopadli v momentálnej sezóne v ranked? Ak ste ich hrali. Momentálne som Diamond 4 a rád by som vedel vaše ranky, ak by ste mohli tak by som ich poprosil do komentov.

Martin Botlo

Hardbass and Kvas

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *