Microsoft potvrdzuje účasť na E3, kým Sony sa tento rok nezúčastní

The New Xbox Series X vs PS5

Predvčerom Sony oznámilo, že sa nezúčastní E3, ale radšej by malo stovky menších podujatí po celom svete. Keďže sa hovorí o predstavení PlayStation 5, ktoré má byť vo februári/únoru tohto roku.

Spoločnosť taktiež povedala, že po dôkladnom zvážení sa nezúčastní na E3 2020. Majú veľký rešpekt pre Entertainment Software Association (ESA) ako organizáciu, ale nevnímajú víziu E3 2020, že by bola pre nich tento rok to pravé.

Microsoft narozdiel od Sony Interactive Entertainment sa pobral tradičnou cestou. Šéf Xboxu Phil Spencer potvrdil, že on a jeho tím tam budú. Taktiež dodal, že ich tím pracuje tvrdo na E3, a tešia sa na podelenie sa o novinky so všetkými hráčmi. Pre tím Xboxu bude rok 2020 veľkým míľnikom.

Zatiaľ sa iba špekuluje, že či vôbec Microsoft odhalí špecifikácie Xbox Series X. Kedže bližšie sa o PS5 bude hovoriť budúci mesiac, tak je pravdepodobné, že aj Microsoft odhalí tie svoje na E3. Momentálne sa hovorí, že PS5 bude mať 9,4 teraflopov výkonu a Xbox Series X bude mať až 12 teraflopov. Avšak, všetko potvrdí iba čas a spoločnosti, ktoré za konzolami stoja.

Martin Botlo

Hardbass and Kvas

Môže sa Vám ešte páčiť...

2 komentáre

  1. StriderCZ píše:

    Rozhodnutí respektuji, i když bych více uvítal, kdyby na E3 byl souboj tělo na tělo. Každopádně nás čeká velice zajímavý rok.

    • Martin Botlo píše:

      Je to škoda, že tam nebudú. Bolo by zaujímavé vidiet jedného a potom či ho ten druhý prekoná. Súhlasím s vami, že to bude zaujímavé tento rok.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *