Nadchádzajúca sezóna hry For Honor bola odložená, dôvod je asi jasný

Čo sa dnes už nepresúva? Vďaka vírusu sa presunuli vydania hier, natáčania seriálov a pod. Samozrejme, toto neminulo ani takú veľkú firmu ako Ubisoft. Tentokrát to poznačilo hru For Honor a spustenie 2. sezóny, ktorá sa odkladá na jún/červen.

Na oficiálnom Twitteri Ubisoftu sa objavilo oznámenie, ktoré nás informuje o tejto skutočnosti, aj s odôvodnením. V skratke vysvetľujú, že pre zachovanie čo najväčšej bezpečnosti ich zamestnancov sa rozhodli, že vydanie 2. sezóny posunú na 11.6.2020 a že sa veľmi ospravedlňujú za spôsobené nepríjemnosti. Taktiež prajú všetkým hráčom veľa zdravia a síl v týchto ťažkých časoch.

Na druhú stranu, aby sme nepísali len o negatívách, tak pozitívum je, že zostavili tím, ktorý pracuje na tom, aby znovu sprístupnili najobľúbenejšie fanúšikovské aktivity, ktoré bude možné hrať už v máji/květnu.

Vyjadrenie Ubi k odloženiu 2. sezóny.

Hidan-kun

Moje meno je Michal, som z Bratislavy Hráčom som už od svojich 12 no vždy som mal doma len počítač, vďaka čomu vyzerá môj Steam, Origin a Uplay tak, ako ženské šatníky. Konzolu som mal donedávna len jednu a to PSP, teraz mám Xbox One S. Nemám uprednostnený žáner hier, ale priznám sa, že strategické, tower defense a turn-based hry sú pre mňa veľmi náročné a veľakrát som to s nimi vzdal. Počúvam prevažne metal a rock.

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *