Forza Street už vyšla na iPhone a Android

Forza Street

Microsoft tento týždeň konečne vydal novú závodnú hru na mobily. Forza Street je dostupná zadarmo na stiahnutie pre iPhone a Android.

Hra začala svoju púť už pred dvomi rokmi, keď Microsoft spolu so štúdiom Electric Square oznámili nenápadný závodný titul pre počítače a tablety s nízkym výkonom. Volala sa Miami Street a hráči v nej mohli závodiť, prechádzať príbeh a samozrejme zbierať autá. Minulý rok si hra prešla obrovským updatom, ktorý bol tak obrovský, že došlo k premenovaniu hry. Princípy ostali zachované, no zmien k lepšiemu nastalo celkom veľa.

Nutno dodať, že z hľadiska gameplayu je na tom Forza Street veľmi podobne ako CSR Racing alebo Need for Speed No Limits. Teda že väčšinou jazdí auto za vás a vy občas interagujete, aby ste ovplyvnili výsledok. No kým inde stláčate obrazovku preto, aby ste brzdili alebo začali driftovať, tu ju držíte, aby ste udržovali rýchlosť. Do zákrut je treba povoliť plyn a správne načasovanie je kľúčom ako k víťazstvu, tak k lepšiemu skóre.

Do toho máte každý deň nárok na bezplatný prísun peňazí a bonus za prihlásenie, kde môžete získať Kredity (CR), Prémiovú (G) menu, doplnenie peňazí alebo auto zadarmo. Z hľadiska gameplayu je titul omnoho jednoduchší než Forza na konzole, ale to vlastne ani nevadí. Je to mobilný titul, ktorý má len niečo cez 2GB, takže asi 30x menej, než zaberá Forza Horizon 4. Na rozdiel od konzolovej Forzy však táto mobilná kladie dôraz na tuning.

Navyše, hráči na Galaxy S20 dostanú exkluzívnu sadu áut, 2015 Chevrolet Corvette Z06 s motívom Custom Galaxy, peniaze a zlato. Tí, ktorí si hru stiahnu cez Galaxy Store, dostanú exkluzívny 2015 Ford Mustang GT s motívom Galaxy a hráči, ktorí si hru zahrajú do 5. júna/června, bez ohľadu na to, kde si hru stiahli, dostanú ešte ako bonus 2017 Ford GT, peniaze a zlato.

Titul tiež podporuje cross-save a achievementy v Xbox Live. Hra vyžaduje Android 5.0, iOS 10 alebo novší.

Forza Street
Forza Street
Price: Free

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *