Už dnes večer: Sledujte PS5 event! ?

Microsoft už svoje karty vytasil dávno a tak prišiel konečne rad na Sony, aby ukázalo novinky zo sveta novej generácie konzol. Presnejšie, novinky zo sveta PS5.

Po minulotýždňovom odklade Sony oznámilo, že sa PS5: The Future of Gaming konferencia bude konať dnes o 22:00 nášho času a potrvá až dve hodiny. Teda o hodinu dlhšie, než pôvodne mala. Z informácií vieme už to, že zábery z hier budú renderované v 1080p 30fps, hoci konzola samotná má dosahovať 4K 60fps. Sony toto rozhodnutie zdôvodnilo tým, že chce vyjsť v ústrety vývojárom v čase, kedy musia pracovať z domu. Sony odporúča sledovať konferenciu so slúchadlami.

Konferencia sa má sústrediť predovšetkým na zábery z chystaných hier a reč je ako o third-party, tak (najmä) o first-party exkluzivitách, ktoré Sony pripravuje pre PS5. Spoločnosť medzičasom potvrdila aj to, že PS5 exkluzivity nebudú vydané na PS4, zatiaľ čo Microsoft bude aktívne zásobovať Xbox One novými titulmi ešte rok po vydaní Xbox Series X.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

2 komentáre

  1. Rado píše:

    no neviem, ale MS ešte nič neukázal. hry ukáže o mesiac.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *