Activision teasuje nového Crash Bandicoota

Ak nerátame spin-off runnera pre mobily, najnovší Crash Team Racing Nitro Fueled vyšiel takmer presne pred rokom, 20. júna 2019.

Prečo to spomíname? Activision dnes zahraničným médiám poslal záhadný balíček s takýmto nápisom:

Niečo malé, aby ti rýchlejšie ubehol ČAS.

– Tvoj najobľúbenejší Bandicoot

Po jeho rozbalení Canadian Guy Eh-ovi z neho vypadlo, ak sme to správne narátali, 200 kusové puzzle tvoriace pravdepodobne novú lietajúcu ochrannú masku.

V novembri minulého roka totiž Sony vydalo vydarenú reklamu na ich ťažko zvládajúci 4K stroj, kde túto masku mala Crashová sestra Coco.

Záber z novembrovej reklamy od Sony. Pozri na masku nad Coco.

Neviem ako ty, ale my sa oznámenia nového Crasha nemôžeme absolútne dočkať. Obzvlášť preto, že nepôjde o remake ale o kompletne nový titul ? .

Herr Roman

Ku Xboxu ma donutílo vydanie GTA IV exklúzivne na konzoly. Od tej doby som si uvedomil pohodlnosť konzolového hrania a dodnes som naň nezanevrel. Ako Xboxer milujem čokoľvek, čo má na obálke R a hviezdičku. Okrem mainstream hier rád skúšam aj menšie tituly. Nech je to aj šialená japan-porno-puzzle hra. A som alkoholik. Či to sa sem už nepíše?

Môže sa Vám ešte páčiť...

4 komentáre

 1. 19. júna 2020

  […] začal v posledných dňoch teasovať novú hru s Crashom a hoci ten chcel nechať všetko pod “pokličkou”, Taiwanská ratingová […]

 2. 19. júna 2020

  […] začal v posledných dňoch teasovať novú hru s Crashom a hoci ten chcel nechať všetko pod “pokličkou”, […]

 3. 19. júna 2020

  […] začal v posledných dňoch teasovať novú hru s Crashom a hoci ten chcel nechať všetko pod “pokličkou”, Taiwanská ratingová komisia mu […]

 4. 19. júna 2020

  […] začal v posledných dňoch teasovať novú hru s Crashom a hoci ten chcel nechať všetko pod “pokličkou”, Taiwanská ratingová komisia mu […]

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *