Battletoads vychádzajú tento mesiac

Battletoads

Po dlhých mesiacoch absolútneho ticha dostávame odpoveď na jednu z otázok, ktoré nám šli hlavou od minulého roka: Čo sa deje s Battletoads?

Remake legendárnej hry bol ohlásený na E3 2018, odvtedy sme sa dočkali jediného gameplay traileru (na E3 2019) a hrateľného prototypu na Gamescome. Ide o akčnú gaučovú kooperačnú hru pre troch. Ponúka kombináciu 2,5D beat ‚em up bojovky z pohľadu z boku a náročných závodov v kanalizáciách.

Najnovšie pokračovanie vyvinulo Dlala Studios a vývoj dostal požehnanie od Rare, tvorcov 26-ročnej značky. Battletoads sa odvtedy dočkali prítomnosti napríklad v kolekcii Rare Replay, ale aj v hrách ako Killer Instinct alebo Shovel Knight. Štúdiá teraz oznamujú, že hra vychádza 20. augusta/srpna nielen na Xbox One, ale aj na Windows 10, Steam a Game Pass. Nutno pritom dodať, že hra mala vyjsť pôvodne iba na konzolu Xbox, keďže ide predovšetkým o gaučovú záležitosť.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Jeden komentár

Pridaj komentár