Xbox 360 dostáva nečakaný update

Xbox 360 Update

Málokto by čakal, že sa Microsoft ešte bude venovať 15 rokov starej konzole. No predsa sa tak deje, a Xbox 360 dostal zaujímavý update.

Jedná sa o menšiu systémovú aktualizáciu, ktorá síce neprináša nový dashboard, ani ho nijak zásadne neoptimalizuje. Na platformu však prináša jednu novinku, cloudové savy sú po novom úplne zadarmo. Bezplatné zálohovanie savov na cloud bolo doposiaľ výsadou Xbox One, na Xboxe 360 to vyžadovalo zlaté členstvo Xbox Live Gold.

Spoločnosť Microsoft chce takto zabezpečiť, aby bol prechod na novú generáciu konzol lákavý aj pre užívateľov Xbox 360, ktorí ešte stále neprešli na novší HW. „Pre tých z vás, ktorí si stále užívate Xbox 360, cloudové savy budú čoskoro dostupné zadarmo pre všetkých, takže presun vašich obľúbených hier na Xbox Series X a Xbox Series S bude ešte ľahší,“ píše Microsoft.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *