Hmyz vzlieta v novom update Grounded

Grounded

Od dnešného dňa viete v hre Grounded naraziť na lietajúci hmyz ako sú napríklad komáre, svetlušky alebo dokonca včely.

Mať v hre nejaké lietajúce stvorenia bola najžiadanejšou vecou komunity. Tým pádom bolo pre vývojárov prioritou číslo 1 tieto stvorenia do hry pridať čo najskôr.

A keďže komunita rastie a bude narastať ešte viac s prírastkom lietajúceho hmyzu, bude možné z nich aj craftiť rôzne veci. Zatiaľ si hráči môžu nájsť a vycraftiť čelovú lampu zo svetlušiek, meč, ktorý nápadne pripomína sosák komára alebo včelie brnenie. Návod na to všetko sa odomkne hneď, ako pár týchto hmyzákov dáte dolu. A ako bonus budete môcť z hmyzieho pancieru vytvoriť štít, ktorým môžete odrážať útoky iných hráčov, ktoré doteraz nebolo možné odraziť.

Grounded
Grounded
Developer: Obsidian Entertainment
Price: 29,99 €
Grounded - Game Preview
Grounded - Game Preview
Developer: ‪Xbox Game Studios‬
Price: 29,99 €

Taktiež bola poupravovaná hra tak, aby vyhovovala komunite. Tvorcovia bedlivo pozorujú a vnímajú spätnú väzbu od hráčov, takže spolu s týmto updatom vybavenie, ktoré používate, nezaberá miesto v inventári. Naopak, zaberá miesto vo vybavení a ak aj hráč umrie, všetko jeho vybavenie čo mal práve v čase smrti na sebe tam aj ostane, takže si ho nemusíte nasadzovať nanovo a cesta k vášmu batohu na miesto, kde ste umreli nebude až tak namáhavá.

Grounded je dostupné ako Early Access/Game Preview hra pre PC a Xbox na Steame, Windows Store a v Game Passe.

Hidan-kun

Moje meno je Michal, som z Bratislavy Hráčom som už od svojich 12 no vždy som mal doma len počítač, vďaka čomu vyzerá môj Steam, Origin a Uplay tak, ako ženské šatníky. Konzolu som mal donedávna len jednu a to PSP, teraz mám Xbox One S. Nemám uprednostnený žáner hier, ale priznám sa, že strategické, tower defense a turn-based hry sú pre mňa veľmi náročné a veľakrát som to s nimi vzdal. Počúvam prevažne metal a rock.

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár