Všetky hry v obchode sú zahrnuté v Game Pass! Alebo žeby nie?

Včera si mnoho užívateľov Xboxu všimlo, že v Xbox Store je u každej hry a aj filmu napísané Included with Game Pass, čo znamená, že ak máte kúpený Game Pass, môžete danú hru s týmto označením hrať.

Hráči si túto nevšednú vec všimli a okamžite sa obrátili na sociálne siete, kde o tom začali horlivo diskutovať. Niektorí sa divili ako je to možné, iní sa sťažovali, že im daná hra nejde stiahnuť.

Avšak je viac ako jasné, že nie je tomu skutočne tak a je to pravdepodobne len glich v obchode, ktorý Microsoft už opravil. Nuž, ale určite to bolo príjemné spestrenie dňa a pre niekoho dokonca aj horská dráha emócií.

Hidan-kun

Moje meno je Michal, som z Bratislavy Hráčom som už od svojich 12 no vždy som mal doma len počítač, vďaka čomu vyzerá môj Steam, Origin a Uplay tak, ako ženské šatníky. Konzolu som mal donedávna len jednu a to PSP, teraz mám Xbox One S. Nemám uprednostnený žáner hier, ale priznám sa, že strategické, tower defense a turn-based hry sú pre mňa veľmi náročné a veľakrát som to s nimi vzdal. Počúvam prevažne metal a rock.

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *