PlayStation Studios predstavilo svoju prvú hru pre Xbox

MLB The Show 21

Po tom, čo sa na reddite objavil leak, že hra The Show 21, z dielne PlayStation Studios, vyjde aj na Xbox vieme dokonca aj to, kto bude jej tvárou na tohtoročnej obálke. Oznámené to bolo v pondelok.

MLB The Show 21 je vôbec prvou hrou PlayStation Studios pre Xbox. Hra okrem tradičného/očakávaného vydania na PlayStation 4 a PlayStation 5 totiž poprvýkrát vychádza aj na konzoly Xbox One a Xbox Series X|S. Zodpovedné vývojárske štúdio San Diego síce potvrdilo, že bezplatný generačný upgrade v podobe Smart Delivery či Dual Entitlement nebude možný, zato však hra ponúkne synchronizáciu savov a cross-platform multiplayer medzi PS a Xbox. Jediné, čo sa nebude presúvať, sú zakúpené mikrotransakcie Stubs.

Čo sa samotnej obálky týka, na nej bude 22-ročný Fernando Tatis Jr., ktorý je tiež najmladšou tvárou, ktorá sa kedy objavila na obálke tejto série, prvýkrát vydanej v roku 2006. Radosť z toho tiež môžu mať fanúšikovia San Diego Padres, keďže je to prvýkrát, čo sa na obálke objaví hráč s ich dresom. A toto uznanie a miesto si Tatis zaslúži. Je vychádzajúcou hviezdou, ktorá v 59-tich hrách strelila neuveriteľných 17 homerunov, umiestnila sa ako 4. v národnej MVP lige a získala ocenenie All-MLB First Team. Aby toho nebolo málo, stal sa tretím najmladším hráčom, ktorý trafil niekoľko homerunov v post-sezónnej hre a počet homerunov, ktoré naskóroval v prvých 150 kariérnych hrách, je najvyšší v histórii od roku 1900.

MLB The Show vychádza 20. apríla/dubna 2021 na konzoly PS4, PS5, Xbox One a Xbox Series X|S.

Hidan-kun

Moje meno je Michal, som z Bratislavy Hráčom som už od svojich 12 no vždy som mal doma len počítač, vďaka čomu vyzerá môj Steam, Origin a Uplay tak, ako ženské šatníky. Konzolu som mal donedávna len jednu a to PSP, teraz mám Xbox One S. Nemám uprednostnený žáner hier, ale priznám sa, že strategické, tower defense a turn-based hry sú pre mňa veľmi náročné a veľakrát som to s nimi vzdal. Počúvam prevažne metal a rock.

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *