Minecraft Dungeons už o pár dní prinesie dobrodružstvo v Netheri

Minecraft Dungeons Flames of the Nether DLC

Ten večne rozostavaný pekelný portál v Minecraft Dungeons? Konečne bude hotový. Hra už budúci mesiac dostane nové DLC, Flames of the Nether. A spolu s ním aj nový bezplatný update.

Pekelná aktualizácia bude doposiaľ najväčšou, akú hra dostala. Na rozdiel od doterajších datadiskov, ktoré obvykle prinášali tri nové misie, Flames of the Nether prinesie až šesť nových misií. Ponúkne tiež hromadu nového obsahu, ktorý zažil svoju premiéru v The Nether Update pre štandardný Minecraft. Zahŕňa to nové zbrane a štíty, príšery, artefakty, kozmetické skiny, a zvieratko v podobe Baby Ghast. Toto DLC sa bude dať zohnať buď samostatne, alebo cez Season Pass, ktorý je dostupný už teraz za 9,99€ a ponúka prístup k 4 novým expanziám vychádzajúcim v nasledujúcich mesiacoch.

K tomu vychádza bezplatná aktualizácia, ktorá pridáva do hry Ancient Hunts, nové plne procedurálne generované end-game misie. Tieto misie ponúknu takmer nekonečnú opakovateľnosť výmenou za jedny z najlepších odmien, ktoré sa dajú v hre získať. Okrem toho v misiách bude možné získavať zlato, ktoré sa dá minúť u obchodníka Piglin Merchanta, ktorý pribudne do obchodu. Zmien a vylepšení sa tiež dočká úroveň obtiažnosti Apocalypse Plus.

Obsah vychádza do hry 24. februára/února 2021 na všetkých platformách. Hru je možné hrať až vo štvorici na jednej obrazovke, vďaka čomu je ideálna do terajšej situácie.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *