Český FiolaSoft oznamuje 3D FPS so spoj-tri mechanikou a dabingom

Matcho
Matcho

Fiola, tvár herného portálu Indian od susedov prichádza so šialenou kombináciou dvoch žánrov. FPS behačka na štýl Mirror’s Edge s kombináciou spájania troch rovnakých farieb, ktoré poznáme zase z Candy Crush.

Hra Matcho je kompletne 3D v nádhernej grafike z pohľadu prvej osoby. Príbeh je zasadený do univerza, ktoré poznáme z ich predchádzajúcej hry Blackhole. Vďaka špeciálnym schopnostiam vieš z rúk označovať lietajúce roboty, ktoré po správnych kombináciách explodujú.

Pre FiolaSoft je to už tretí titul, pričom si drží svoju tradíciu a potvrdzuje kompletný český dabing. Rozhodne si pozri trailer, ktorý mimochodom vyšiel na IGN kanály so 16 miliónmi odberateľov. Hra vyzerá neskutočne. Tešíme sa!

Hra vychádza na Xbox Series X|S a Windows. Dátum vydania zatiaľ nebol oznámený.

Herr Roman

Ku Xboxu ma donutílo vydanie GTA IV exklúzivne na konzoly. Od tej doby som si uvedomil pohodlnosť konzolového hrania a dodnes som naň nezanevrel. Ako Xboxer milujem čokoľvek, čo má na obálke R a hviezdičku. Okrem mainstream hier rád skúšam aj menšie tituly. Nech je to aj šialená japan-porno-puzzle hra. A som alkoholik. Či to sa sem už nepíše?

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *