Xbox Series X|S je tu, a s ním aj Online Festival

Xbox Series X|S

Pri príležitosti oficiálneho zahájenia predaja nových konzol Xbox Series X|S dnes začína desaťdenný Online Festival, ktorý prebieha každý deň až do štvrtka 19.11. od 18:00 formou livestreamu na Facebookovej stránke Xbox CZ a tiež na stránkach a sociálnych sieťach partnerov.

Hlavným partnerom Online Festivalu je Alza. Cieľom akcie je predstaviť Xbox Series X|S a zoznámiť divákov s knižnicou hier Xbox Game Pass, ktorá prepája hranie medzi Xboxom, PC a mobilom.

Ústredným bodom je však hráč ako človek, ktorý sa chce baviť nielen hraním, ale tiež si plniť svoje sny. Preto Festival privíta pestrú škálu hostí pripravených ľuďom povedať o svojom živote, cieľoch a úspechoch, a pritom nájsť spojitosť s hraním. Zo všetkých hostí môžeme spomenúť Ollie a Marka z Microsoftu, DJ Lucky Boya, Sterakdaryho, Chilli Tathuy alebo Deethanea a mnoho ďalších. Akcia bude teda nielen chcieť divákov pobaviť, ale tiež im priniesť pozitívne posolstvo a motiváciu k tomu, aby sa svojich snov nevzdávali. Celú akciu môžete sledovať z pohodlia domova.

Na Facebooku Xbox CZ budú každý deň uverejňované podrobné informácie o programe na konkrétny deň. Fanúšikovia sa môžu zároveň v komentároch pýtať otázky, na ktoré by ste chceli hostí počuť odpovedať.

Zahájenie predaja konzol Xbox Series X|S, znamená začiatok novej generácie hier, ktoré sa rýchlejšie načítavajú, disponujú vyššou zobrazovacou frekvenciou, podporujú funkciu Rýchle obnovenie (Quick Resume), obsahujú pestrejšie a dynamickejšie svety a veľa, veľa ďalšieho. Na hráčov už teraz čaká najrozmanitešia ponuka hier v rámci premiér Xboxu, konkrétne v deň D viac ako 30 optimalizovaných hier vrátane Gears 5, Gears Tactics, Destiny 2: Beyond Light a Assassin’s Creed Valhalla.

Predplatitelia Xbox Game Pass Ultimate môžu, počnúc dnešným dňom, začať využívať bez akýchkoľvek ďalších poplatkov aj knižnicu hier EA Play.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *