Nefúkaj vape do Xboxu, odkazuje Microsoft

Asi si narazil na výrazne dymiace Xbox Series X videá, ktoré obleteli celý internet. Bolo pravdepodobné, že išlo o fake vtipy, keďže videá boli vždy veľmi krátke. Začali sa objavovať vysvetlenia, ako sa fakerom s novými Xboxmi takýto úkaz podaril.

Stačí na to elektronická cigareta na vapovanie a dym vyfúknuť cez vrchné prieduchy do konzoly. Para potom cez nich do pár sekúnd unikne, počas ktorých treba video rýchlo natočiť.

Odporúčame svoj novučičký stroj, ktorý v predajoch prekonal všetky predchádzajúce Xboxy, tomuto rozhodne nevystavovať. Že vodná para vnútornostiam Xboxu neprospieva pripomenul aj sám Microsoft. …a vraj elektronické cigarety neškodia. Možno teda len elektronike. ?

Na tweet reagovalo mimoriadne vtipne aj štúdio najnovšie zakúpené Microsoftom, Double fine, autori Brütal Legend či Psychonauts.

Herr Roman

Ku Xboxu ma donutílo vydanie GTA IV exklúzivne na konzoly. Od tej doby som si uvedomil pohodlnosť konzolového hrania a dodnes som naň nezanevrel. Ako Xboxer milujem čokoľvek, čo má na obálke R a hviezdičku. Okrem mainstream hier rád skúšam aj menšie tituly. Nech je to aj šialená japan-porno-puzzle hra. A som alkoholik. Či to sa sem už nepíše?

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *