Marvel’s Avengers pre Xbox Series X|S uvidíme už budúci mesiac

Síce Marvel’s Avengers upadol takmer do zabudnutia ani nie mesiac po vydaní, vydavateľ Square Enix s touto hrou stále nestráca nádej a dokonca oznámil nové DLC s kampaňou, ktorá nesie meno Operation: Hawkeye – Future Imperfect. Túto kampaň chcú predviesť spoločne s verziou hry pre Xbox Series X|S budúci mesiac.

Netreba ale zúfať, hra má Smart Delivery, čo znamená, že ak máte Xbox One verziu, automaticky na svoje nové konzoly dostanete novú verziu. Pôvodne bola síce verzia pre X|S plánovaná tak, aby vyšla zároveň s konzolami ešte v roku 2020, avšak pre komplikácie musela byť odložená. Vývojári sa zaručili, že hra pobeží na Xbox Series X v 4K rozlíšení s podporou HDR.

Zdroj: trueachievements.com

Okrem plánovanej ukážky novej verzie hry nám bude ukázaná aj nová kampaň, ktorá bude nadväzovať na Hawkeyea. Tvorcovia potvrdili, že na fotke je v pozadí Maestro, čo je vlastne postava so silou Hulka a inteligenciou Brucea Bannera. A to je určite záporák, na ktorého si chcete dávať pozor.

Všetky odhalenia nás čakajú budúci mesiac 16. februára/února počas War Table.

Hidan-kun

Moje meno je Michal, som z Bratislavy Hráčom som už od svojich 12 no vždy som mal doma len počítač, vďaka čomu vyzerá môj Steam, Origin a Uplay tak, ako ženské šatníky. Konzolu som mal donedávna len jednu a to PSP, teraz mám Xbox One S. Nemám uprednostnený žáner hier, ale priznám sa, že strategické, tower defense a turn-based hry sú pre mňa veľmi náročné a veľakrát som to s nimi vzdal. Počúvam prevažne metal a rock.

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *