Víkendové zľavy Black Friday pre Xbox One sú tu!

Black Friday vikend

Pokiaľ ste si už behom uplynulých dní kúpili všetko, čo vás zaujalo, potom si môžete opäť pripraviť svoje peňaženky. Alebo ich schovať, záleží len na vás a na tom, čomu holdujete. Microsoft totiž práve spustil dodatočné víkendové zľavy vrámci Black Friday výpredaja a vy tak máte možnosť kúpiť  si ďalšie tituly za pomerne prijateľné ceny. Jedná sa pochopiteľne o zľavy, ktoré sú aktívne po boku doterajších zliav, ktoré platia až do 30. novembra/listopadu a obsahujú atraktívne ponuky ako napríklad kolekciu Borderlands za 24€, GTA V za 42€ ako aj niekoľko hier pre Xbox 360, ktorých síce nie je tak veľa, ale určite im prídete na chuť (prezradím, že je tam kompletná ponuka od Rockstaru). A aké zľavy sú aktívne tento víkend?

Okrem toho sú k dispozícii zľavy na niekoľko dodatkov do hier, ako aj zľavy pre Xbox 360, ktoré zahŕňajú Assassin’s Creed Rogue, Call of Duty Advanced Warfare a Call of Duty Ghosts. Kompletnú ponuku zliav môžete vidieť priamo tu.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *