Odhalený hlavný protagonista Gears of War 4: Nie je to Marcus

Gears of War 4

Štúdio Coalition oznámilo celkom zaujímavú novinu: Hlavnou postavou nového Gears of War 4 už nebude Marcus Fenix. Namiesto neho budeme hrať za jeho syna, JD Fenixa. Hra sa totiž odohráva 25 rokov po udalostiach tretieho dielu. Mladého Fenixa stvárni Liam McIntyre, známy tiež vďaka seriálom Spartacus a The Flash. JD Fenix je idealista, ktorý utiekol z domova, aby sa už v mladom veku pridal do armádnych kruhov COG. Fenix v priebehu hry zmizne po istom incidente.

Po boku Fenixa uvidíme v hre ako dôležitú postavu Outsiderku Kait Diaz, ktorá vyrastala za bránami miest, ktoré chránili ľudí pred nebezpečenstvom. Aj preto figuruje v COG ako survivalistka, ktorá sa vie o seba postarať. Kait stvárni a nadabuje Laura Bailey: „Vystupuje ako skvelý vstupný bod do tohto sveta, pretože ani ona o ňom nevie všetko,“ dodáva.

Nakoniec sa k vám pridá Delmont „Del“ Walker, bývalý vojak COG a sirota, ktorá si utvorila kamarátstvo s JD Fenixom na výcviku. Stvárni ho Eugene Byrd, ktorý už hral Marcusa Boona v Battlefield Hardline. S vývojom hier tak už má nejaké skúsenosti. Del vás bude sprevádzať aj po onom incidente, do ktorého bol Fenix zapojený. Obaja sa pridali k Outsiderom. Del je voči mladému Fenixovi vždy lojálny. Viac informácií sa dozvieme v budúcom čísle Game Informeru, ktorý si vyhradil 14 strán a cover feature onoho čísla.

via XboxAchievements

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *