K South Park: The Fractured But Whole nedostanete kára do huby, ale luxusnú collectorku!

South Park

Už túto zimu sa mnohí zberatelia pokémonov vrátia pred obrazovky, na ktorých bude opäť bežať South Park. Teraz ako hra, keďže Ubisoft v zime vydá South Park: The Fractured But Whole. V ňom decka zo South Parku rozhodnú, že byť rytierom v RPG je naho*no a dnes všetkých zaujímajú superhrdinovia. Aj preto Cartman rozhode, že decka budú rôzni superhrdinovia a každý z nich bude mať svoj vlastný film, trilógiu alebo seriál na Netflixe. Nezhody v tom, kto má mať čo, však rozpútajú medzi „superhrdinami“ rozbroje a tak konečne zistíme pravý dôvod, prečo Marvel a DC Comics chrlia plnú prdel filmov.

Ak by ste chceli multimiliónovú superhrdinskú mašinériu podporiť viac ako 50 ečkami, viete to spraviť aj kúpou špeciálnej edície, ktorá vám dá viac než len veľkého kára do huby. Volá sa Remote Control Coon Mobile Bundle a okrem toho, že dostanete hru, tak ako darček dostanete megaluxusnú Cartmanovú trojkolku aj s Cartmanom. Ba čo viac, môžete ju ovládať na diaľku s mobilnou appkou! 190€ zato je síce veľa, ale vole, máš tu Cartmana!

RC Coon Cartman South Park

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *