Dynasty Warriors 9 vás ohúri open-worldovou stredovekou Čínou

Dynasty Warriors 9

Známa taktická akcia Dynasty Warriors dostane na svoje 15. narodeniny darček v podobe deviateho dielu a spolu s ním prídu veľké zmeny.

Dynasty Warriors 9 má predstavovať znovuzrodenie série, ktoré ju posunie na úplne novú úroveň. Akú? Vývojári z Omega Force majú obrovské plány a do deviateho dielu plánujú narvať mapy zo všetkých predošlých dielov! Ba čo viac, tentoraz budú všetky prepojené a bojovníci sa proti sebe postavia v jednom masívnom otvorenom svete. Presne tak, ak si chcete rozšíriť poznatky z dejepisu a pozrieť si, ako vyzerala historická Čína, tak vďaka Dynasty Warriors budete mať jedinečnú možnosť. Ale čo sa týka hrateľných postáv, tu netreba čakať nejaké veľké zmeny. Opäť tu bude na výber z 83 postáv z predošlej časti, ale k nim pribudne ešte jedna nová – Zhou Cang.

Oznámenie hry bolo veľmi stručné a tvorcovia pri ňom dokonca ani neoznámili platformy, na ktoré hra vyjde. Ale pretože všetky predošlé diely vychádzali multiplatformovo, výnimkou by nemala byť ani 9-ka a určite ju uvidíme aj na Xbox One. Vlastne, keď je tam ten historický čínsky open-world, tak ju v redakcii uvidíme radi.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár