Výpredaj Resident Evil a nové Deals with Gold

Resident Evil 7 Biohazard

Mysleli ste si, že po tak veľkých výpredajoch je veľkým zľavám koniec? My sme si to mysleli, no sme na omyle. Dnes totiž začali ďalšie zľavy, v ktorých síce nie je zapojený žiaden konkrétny vydavateľ, zato v ňom nájdeme také hry, ktoré sme si chceli už dlho zahrať, no boli jednoducho moc drahé.

Napríklad medzi zľavami nájdeme Final Fantasy XV v oboch digitálnych podobách a to isté platí aj o Resident Evil 7: Biohazard. Ak ste ešte túto hororovku nehrali a čakali ste na možnú zľavu, tak práve tento týždeň ju môžete využiť. Resi totiž zlacnel o 25%. Okrem neho však zlacneli aj všetky staršie diely, respektíve ich 400. remastre, ktoré tentoraz vyšli na Xbox One a PlayStation 4. Capcom tak zlacnil celú sériu hier, Square Enix zlacnel svoju čerstvú novinku pre Xbox (keďže NieR: Automata je PS4&PC-only), no a nakoniec boli zlacnené aj nejaké tie indie hry. Ako napríklad Everspace (Game Preview) s podporou Play Anywhere. Tiež je v zľave najnovšie NBA a to dokonca v niekoľkých edíciách.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *