Games with Gold na apríl predstavené, Microsoft vypočul priania hráčov

Games with Gold

Dnes to už môžeme povedať, dnes to je už potvrdené. Nové Games with Gold na apríl/duben sa vydarili a počas celého mesiaca na nás čakajú skvelé tituly vrátane jednej exkluzivity.

Začína to výletom do starovekého Ríma, kde budeme bojovať proti desiatkam súperov v Ryse: Son of Rome. Úprimne si ale myslím, že hra bude zadarmo len kvôli neustálym prosbám a fejkovým únikom. Veľakrát za uplynulé mesiace sme mohli počuť práve to, že jednou z hier v ponuke bude aj Ryse od Cryteku, no nikdy to nebola pravda. Ryse bude dostupné zadarmo po celý mesiac pre Xbox One.

V druhej polovici mesiaca vstúpi do predaja aj ďalšia hitovka, The Walking Dead: Season Two od Telltale. Ja si myslím, že pre achievement hunterov ani lepší darček pripraviť nemohli. Hry od Telltale sú totiž z 98% príbehové klikačky, v ktorých sa achievementy získavajú len za napredovanie v storyline. Takže 1000(G) zadarmo. A pre fanúšikov The Walking Dead veľké prekvapenie. Samozrejme, hra bude zadarmo len pre Xbox One.

Netreba však zabúdať ani na program spätnej kompatibility. V prvej polovici mesiaca budú zadarmo na stiahnutie Darksiders. Poteší, keďže druhú časť sme dostali zadarmo už asi dva roky dozadu. Neviem celkom presne, ale viem, že ju mám na svojom Xboxe 360. Od 16. apríla/dubna pre zmenu dostaneme Assassin’s Creed: Revelations, takže sa nám opäť trochu rozšíri zbierka AC titulov poctivo získaných zadarmo. Zo zaujímavosti spomeniem, že takto sme už dostali AC2, Black Flag pre 360 aj One a prvú časť Chronicles. A ako bonus, Darksiders, Darksiders II a AC Revelations sú odteraz hrateľné aj na Xbox One

Games with Gold April 2017

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *