Deals with Gold teraz s neokukanými hrami

Anima Gate of Memories

Skončil sa jarný výpredaj, skončili veľkonočné prázdniny a s nimi prišlo aj vytriezvenie. A zároveň presun k tradičnej, skromnejšej ponuke Deals with Gold.

Ako som povedal vyššie, tento týždeň je síce skromnejší, no ponuka je teraz trochu netradičná a plná titulov, o ktorých ste možno ešte nepočuli, no stoja za pozornosť. Napríklad, zľavy začínajú hneď s 50% zľavou na Adam’s Venture: Origins, čo je taká menšia dobrodružná záležitosť na štýl Uncharted. Kritika patrí najmä krátkej hracej dobe, ak vás hra načisto pohltí, viete ju prejsť asi za 5 hodín. Určite by som si pred kúpou pozrel nejaké gameplaye a recenzie, pretože hra aj po zľave stojí 25€.

Na svoje si prídu aj fanúšikovia japonskej kultúry, keďže zľavu dostala aj japonská RPG Anima, respektíve jej najnovší diel, ktorý vyšiel multiplatformovo za prijateľnú cenu. Akútny nedostatok zombie po goldovej Walking Dead: Season Two od Telltale môžete kompenzovať Dead Risingom, ktorý vyšiel aj na Windows 10, no bez podpory Play Anywhere. S poriadnou zľavou si môžete skompletizovať vozový park vo Forze Horizon 2, prípadne ho rozšíriť o Porsche v Motorsporte 6. Ďalej tu je Elite Dangerous, akčný interaktívny film Late Shift, ale aj obľúbená tímová hra vedenia Xbox – Overcooked.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár