Deals with Gold prinášajú zľavy pre Kinect, Forzu aj indie tituly

Tohtotýždňové Deals with Gold naozaj stoja za to. Došlo samozrejme k nejakým tým zľavám aj pre Xbox One, no ani zďaleka ich niet toľko, čo pre Xbox 360.

Microsoft totiž dnešným týždňom odštartoval výpredaj spätnej kompatibility a ponúka naozaj stovky zlacnených hier pre Xbox 360, ktoré sú zároveň hrateľné na Xboxe One vďaka spätnej kompatibilite. Je toho však strašne veľa a rozhodol som sa, že tieto zľavy si priblížime v samostatnom článku. Pozrime sa teda na hry, ktoré sú dostupné teraz so zľavou na Xbox One. Okrem indie hier nájdeme aj nejaké hry pre Kinect a aj AAA tituly. Zdá sa, že špeciálne kvôli výpredaju vyšiel aj exkluzívny Forza Horizon 3 + Expansion Pass Bundle, kde so zvýhodnenou cenou dostanete základnú hru s obomi bonusovými lokalitami – Blizzard Mountain a Hot Wheels dráhou.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *